Lampa RGB COB LED Colbor CL60R

COLBOR CL60R to potężne światło RGB o mocy 65W. Funkcje PowerCube i Matrix Control, pozwalają na stworzenie niesamowitej matrycy świetlnej o mocy 650W. Łącznie 10 takich COB może zbudować matrycę świetlną o mocy do 650W, dzięki PowerCube Design i Matrix Control, które są wspólne dla serii CL60. Temperatura barwowa 2700-6500K i pełna regulacja kolorów w zakresie 360° w zestawie z funkcją rozpoznawania dźwięku, pozwalają na dostosowanie światła do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

65W COB LED Light 

Diody COB LED o mocy 65W, zapewniają światło o maksymalnym poborze 80W. Przekłada się to na moc 2600 luksów w odległości 1 metra lub moc 22974 luksów z dołączoną czaszą.

PowerCube dla Mega Mocy

System COLBOR PowerCube pozwala połączyć ze sobą wiele lamp CL60R, w potężną matrycę oświetleniową. Ustawiając je wszystkie zwrócone w jedną stronę można otrzymać mega moc 650W, zmieniając małą, przenośną lampę w panel świetlny dużej mocy.

360° Regulacja koloru RGBWW

Oprócz szerokiego zakresu temperatury barwowej 2700K – 6500K, CL60R oferuje pełne kolory z regulowanym nasyceniem i wskaźnikami barwy. W trybie HSI można wyświetlić do 3600000 kolorów. Intensywność światła jest również regulowana w zakresie od 0 do 100%, aby dopasować się do poziomu otoczenia lub służyć jako regulowane światło główne.

Czułe na dźwięk diody RGB LED

CL60R posiada czuły system akustyczny, dzięki któremu może „słyszeć” dźwięki otoczenia, głosy, a nawet muzykę i tworząc na ich podstawie efekt świetlny. Pomaga to w stworzeniu niemal w 100% dopasowanej do dźwięku atmosfery świetlnej i zapewnia wyjątkowe, zrównoważone wrażenia audio-wizualne.

CRI 97+

COLBOR CL60R, jak wszystkie lampy z serii CL60 charakteryzuje się również współczynnikiem CRI na poziomie 97+. Ma to ogromne znaczenie dla ukazania oryginalnego koloru fotografowanych obiektów. Dodatkowy System Symulacji Światła Dziennego pomaga również zapobiec niekontrolowanemu szarzeniu się obiektów.

13 Efektów świetlnych

Lampa LED posiada w sumie 13 wbudowanych efektów świetlnych (vs. 10 w CL60 i 7 w CL60M), a mianowicie: Ogień, iskry, pościg CCT, pulsowanie, nadajnik, TV, impreza, eksplozja, wadliwa żarówka, spawanie, stroboskop, błyskawica i SOS. Ich zadaniem jest stworzenie 61 realistycznych scenariuszy, które zbudują specyficzną atmosferę podczas filmowania oraz pomogą zachować żywą i dynamiczną atmosferę podczas transmisji na żywo.

System cichego chłodzenia

System chłodzenia Hummingbird-Intelligence Cooling System dba o odpowiednią temperaturę obudowy urządzenia. Po włączeniu trybu Quiet Mode, poziom głośności będzie mniejszy niż 20dB. Z łatwością można będzie ustawić lampę w pobliżu kamery.

Nowe mobilne studio

COLBOR CL60R, wraz z modelami CL60 i CL60M, tworzy nowy rozdział w branży oświetlenia wideo, oferując prawdziwie mobilne studio fotograficzne. Każdą lampę z serii można ładować za pomocą power banku PD 3.0 (minimum 80W), adaptera PD, a także przenośnych rozwiązań zasilania, takich jak akumulator V mount i akumulator NP-F.

Uniwersalny Adapter Bowens Mount

Pomimo małego rozmiaru, konstrukcja została wyposażona w ustandaryzowane mocowanie modyfikatorów światła – Bowens. Dzięki temu szybko i sprawnie można zmienić charakterystykę otrzymywanego światła, przy pomocy jednego modyfikatora, który może nawet już masz u siebie.

Kompaktowe Wymiary oraz Aluminiowa Konstrukcja

Zbudowana z aluminium, przenośna lampa COB LED CL60R waży tylko 550g i ma rozmiary obiektywu 24-70mm, dzięki czemu łatwo ją schować w plecaku lub dołączonej torbie.

Współpraca z COLBOR Studio™

Zmiany parametrów lampy mogą być realizowane zdalnie i natychmiastowo za pomocą aplikacji COLBOR Studio™. Ponadto COLBOR Studio rozwija inteligentną funkcję OTA, która umożliwia ciągłą ewolucję i aktualizację lampy, przynosząc więcej możliwości i profesjonalnych doświadczeń dla użytkownika.

Matrix Control System

Dzięki integracji Matrix Control System, każda lampa CL60R może działać jako kontroler dla innej jednostki. Jest to ważne, gdy tworzymy matrycę PowerCube lub gdy lampy używane są razem jako Light Neural Networks (zwane LNNs). System regulacji umożliwia dostosowanie jasności i temperatury barwowej dla 10 jednostek równolegle z poziomu pojedynczego panelu sterowania.

Specyfikacja

 • CRI: 97+
 • Zakres Temperatury Barwowej: 2700K-6500K(±200)
 • Zakres światła: Pełny kolor
 • Kąt Padania Światła: 120°, z Reflektorem 15°
 • Moc COB: > 60W
 • Pobór Mocy: 80W (Max)
 • Napięcie Robocze: DC 20V 4A
 • System Chłodzenia: Inteligentny/Cichy
 • Gniazdo Zasilania: USB-C, wspierające PD3.0 20V 4A
 • Konstrukcja Lampy: Aluminum + ABS
 • Wymiary Lampy (mm): 140*80*90 (Nie licząc uchwytu / podstawy mocującej)
 • Masa Lampy: 600g, Uchwyt: 160g
 • Temperatura Środowiska Pracy: -10~50°C