Lampy COB

Światła COLBOR to światła LED typu chip-on-board, które dają naturalne, mocne światło, tworząc tym samym jasne i przyjemne środowisko – idealne dla fotografów i filmowców.

Różne temperatury barwowe
W ofercie COLBOR znajdują się dwukolorowe lampy BiColor pozwalające na zmiany temperatury barwowej bez konieczności stosowania nakładek. Wbudowane na lampie pokrętła pozwalają na szybką i wygodną regulację na bieżąco.

Zasilanie Next-Gen
Linia COLBOR CL wykorzystuje technologię zasilania JIMO1.0 Battery Boosting opartą o wtyczkę USB-C. Rozwiązuje to problem nieporęcznych zasilaczy i zasilania prądem stałym podczas sesji zewnętrznych. Lampy COLBOR mogą być zasilane przez akumulator V-mount, akumulatory NP-F i inne przenośne rozwiązania (akcesoria do zakupienia osobno).

Różnorodne metody sterowania oświetleniem
Lampy COLBOR stworzono z myślą o wygodzie, dlatego można je obsługiwać na kilka sposobów: Poprzez wbudowane przyciski i pokrętła, poprzez dedykowaną aplikację COLBOR Studio™ i poprzez system Matrix Control sprawiający, że po połączeniu bezprzewodowo kilku lamp ich wspólna regulacja odbywa się z poziomu jednego urządzenia.

Wbudowane efekty świetlne
Efekty świetlne to ważny element większości filmów. Lampy z linii CL ułatwiają pod tym względem życie, oferując kilka wbudowanych trybów oświetlenia symulujących migające i zmieniające się światła.

Naszym celem podczas tworzenia tych lamp było zapewnienie budżetowych, ale dobrze działających produktów dla początkujących YouTuberów i doświadczonych filmowców.

Lampa Bi-color COB LED Colbor CL100X

COLBOR CL100X to dwukolorowa dioda COB LED o wysokim CRI, która charakteryzuje się zmienną temperaturą barwową od 2700K do 6500K z wskaźnikiem CRI 97+. Dzięki ultra kompaktowym rozmiarom możesz stworzyć swoje potężne studio oświetleniowe w podróży.

Lampa Bi-color COB LED Colbor CL60

COLBOR CL60 to dwukolorowa dioda COB LED o wysokim CRI, która charakteryzuje się zmienną temperaturą barwową od 2700K do 6500K z wskaźnikiem CRI 97+. Dzięki ultra kompaktowym rozmiarom możesz stworzyć swoje potężne studio oświetleniowe w podróży.

Lampa RGB COB LED Colbor CL60R

COLBOR CL60R to 65W światło RGB COB wyposażone w funkcję rozpoznawania dźwięku, PowerCube Design i Matrix Control oraz współpracujące ze wszystkimi aplikacjami COLBOR Apps w celu uzyskania zdalnej kontroli i aktualizacji.

Lampa Mono COB LED Colbor CL60M

COLBOR CL60M to lampa COB o stałej temperaturze barwowej 5600K. Dzięki jej możliwościom i wydajności, możesz nagrywać lub fotografować za pomocą mocnego, przenośnego światła.